ubezpieczenie nurkowe DAN
facebook nurkowanie.pl

Prowadzimy szkolenia na wszystkich szczeblach nurkowania rekreacyjnego, szkolenia specjalizacyjne, również kursy pierwszej pomocy. Szkolenia oparte są na systemie największej organizacji nurkowej na świecie - PADI i prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

Kursy dla początkujących

Jeśli twoim marzeniem jest nurkowanie, nie ma nic prostszego niż zapisać się na kurs, który otworzy ci drzwi do nowego świata i będzie niezapomnianą, pełna radości przygodą. Dla początkujących prowadzimy pojedyncze zajęcia basenowe w ramach programu DSD PADI jak również pełny kurs Open Water Diver PADI po ukończeniu którego zostaniesz samodzielnym, certyfikowanym nurkiem mogącym zacząć eksplorować morza i oceany na całym świecie.

System szkolanie PADI

PADI - Professional Association Diving Instructor (Profesjonalny Związek Instruktorów Nurkowania) jest to największa na świecie organizacja zrzeszająca nurków rekreacyjnych. Jako organizacja międzynarodowa posiada swoje biura niemal na całym świecie. Biura te obsługują ponad 123 tysiące indywidualnych profesjonalnych członków i ponad 5 tysięcy centrów nurkowych i resortów w ponad 180 krajach. Aby spełnić potrzeby nurków materiały PADI dostępne są w ok. 30 językach. Każdego roku prawie milion nurków zdobywa swoje certyfikaty korzystając ze szkoleń PADI i jest to około 70% wszystkich certyfikatów nurkowych wydawanych na świecie.

Organizacja powstała w Stanach Zjednoczonych zostało założone w 1967 roku przez Johna Crowina i Ralpha Ericsona, którzy dziś pełnią funkcję odpowiednio: zastępcy i prezesa tej organizacji. Szkolenie w systemie PADI odbywa się według tych samych standardów na całym świecie.

Edukacja nurkowa PADI

Discover Scuba Diver

 

Open Water Diver

>

Advanced
Open Water Diver

>

Rescue Diver

>

Divemaster

    v   v   v   v

Bubblemaker

 

Specjalizacje:

Doskonała Pływalność
Nawigacja Podwodna
Suchy Skafander
Specjalista Sprzętowy
Pomoc Tlenowa
Nurkowanie Nitroxowa
Nurkowanie Nocne

 

Specjalizacje:

Nurkowanie Podlodowe
Nurkowanie Głębokie
Nurkowanie Wrakowe

 

Master Scuba Diver

 

Specjalizacje:

DSD Leader

v          

Seal Team

           
             
               
               
               
 

Dlaczego my?

Doświadczenie

Na rynku jesteśmy od 1992 r. a nurkowaniem żyjemy jeszcze dłużej! Tysiące wyszkolonych kursantów pozwoliło nam dopasować swoje usługi do państwa potrzeb.

Bezpieczeństwo

Nasze kursy organizujemy na najwyższym poziomie zarówno od strony logistycznej jak i technicznej. Nasi instruktorzy posiadają odpowiednie umiejętności i wiedzę aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno w basenie jak i na wodach otwartych. Zawsze mamy zestaw tlenowy oraz wszystko co niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy.

Małe grupy

Uważamy, że w dzisiejszych czasach komfort nauki powinien mieć każdy. Dlatego zajęcia prowadzimy w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta. Zapewnia to wysoki komfort współpracy instruktora z kursantami. Maksymalna wielkość grupy to 3 osoby.

Bez ukrytych kosztów!

Wiele szkół oferuje kursy po bardzo niskiej cenie a później okazuje się, że w trakcie kursu pojawia się mnóstwo dodatkowych dopłat. My podajemy cenę całościową zawierającą wszytko  prócz opłąty certyfikacyjnej uiszczanej na koniec szkolenia.

Doskonały początek

Kurs podstawowy to dopiero początek świetnej zabawy! Dołącz do naszej ekipy, zaliczaj wspaniałe wyjazdy w kraju i za granicą i jeśli tylko zechcesz kontynuuj naukę aż do instruktora.

To tylko kilka z naszych zalet, skontaktuj się z nami i przekonaj się sam, że nurkowanie to świetna zabawa!

Kontakt

 

Centrum Nurkowe Nurkowanie.pl

tel. 22 844 91 04

nurkowanie@nurkowanie.pl

ul. Grójecka 40A

02-320 Warszawa

 

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 18:00

Sob: nieczynne

 

 

 

Kontakt - Sklep | Serwis

tel. 601 336 507

sklep@nurkowanie.pl

 

Kontakt - Szkolenia | Wyjazdy

tel. 793 981 983

nurkowanie@nurkowanie.pl