ubezpieczenie nurkowe DAN
facebook nurkowanie.pl

Centrum Nurkowe Pijawka organizuje wyjazdy szkoleniowe w ramach prowadzonych kursów i specjalizacji PADI zarówno krajowe jak i zagraniczne. Szkolenia prowadzone w Polsce odbywają się w akwenach słodkowodnych takich jak jeziora lub zalane kamieniołomy jak również w Morzu Bałtyckim. Zagraniczne wyjazdy obejmują zarówno kierunki europejskie takie jak Morze Bałtyckie czy Morze śródziemne jak również egzotyczne w których dominują takie destynacje jak Egipt, Indonezja, Filipiny czy Tajlandia.

Wyjazdy o charakterze turystycznym prowadzimy we współpracy z biurem podróży Divetour oferującym wycieczki zorganizowane, organizację zakwaterowania, zakup biletów lotniczych oraz ubezpieczeń turystycznych za pośrednictwem towarzystwa ubezpieczeniowego Hestia.

Najbliższe wyjazdy

wyjazd Safari nurkowe

Safari Wrakowe

Zapraszamy na wspaniały wypad do słonecznego Egiptu na nurkowe safari. Planujemy nurkowania na wrakach w północnej części Morza Czerwonego.

wyjazd nurkowy

Kamieniołom Piechcin

Serdecznie zapraszamy na wyjazd do kamieniołomu Piechcin niedaleko Inowrocławia. Planujemy nurkowania rekreacyjne, zaś dla chętnych kurs suchego skafandra oraz AOWD.

wyjazd Marsa Alam

Egipt - Marsa Alam

Zapraszamy na wyjazd do Marsa Alam na nurkowania w pięknych i przejrzystych wodach Morza Czerwonego. Na wyjeździe istnieje możliwość dokończenia kursu OWD, oraz zrobienia kursu AOWD.

wyjazd Cypr

Wrakowy Cypr

Zapraszamy na wrakowy wyjazd nurkowy na Cypr. Nurkować będziemy na słynnym wraku promu Zenoba niedaleko Larnaki, oraz mniejszych jednostkach jak Liberty czy Nemesis III.

wyjazd Płotki

Nurkowanie z dinozaurami

Serdecznie zapraszamy na wyjazd nad jezioro Płotki, niedaleko Piły. W planach mamy szkolenia specjalizacji suchy skafanderć oraz nurkowania rekreacyjne.

wyjazd Hańcza

Jez. Hańcza - Błaskowizna

Zapraszamy na kolejny wspólny wyjazd nurkowy. Tym razem nad najgłębsze jezioro Polski - Hańczę, z piękną podwodną ścianką , rakami i miętusami. Na wyjeździe planujemy szkolenia specjalizacji Nurkowanie Głębokie.

wyjazd Kulka

Rescue w Kulce

Jedziemy na weekend do Kulki. Jeśli chcielibyście do nas dołączyć i rekreacyjnie ponurkować w pięknych warunkach przyrody jeziora Łęsk - Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Kontakt
Powered by BreezingForms

Centrum Nurkowe | Sklep

ul. Grójecka 40A

02-320 Warszawa

 

Kontakt - Sklep | Serwis

tel. 22 844 91 04

tel. 601 336 507

e-mail: sklep@nurkowanie.pl

 

Kontakt - Szkolenia | Wyjazdy

tel. 793 981 983

e-mail: nurkowanie@nurkowanie.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00-18:00

Sob: nieczynne