ubezpieczenie nurkowe DAN
facebook nurkowanie.pl

Centrum Nurkowe Pijawka organizuje wyjazdy szkoleniowe w ramach prowadzonych kursów i specjalizacji PADI zarówno krajowe jak i zagraniczne. Szkolenia prowadzone w Polsce odbywają się w akwenach słodkowodnych takich jak jeziora lub zalane kamieniołomy jak również w Morzu Bałtyckim. Zagraniczne wyjazdy obejmują zarówno kierunki europejskie takie jak Morze Bałtyckie czy Morze śródziemne jak również egzotyczne w których dominują takie destynacje jak Egipt, Indonezja, Filipiny czy Tajlandia.

Wyjazdy o charakterze turystycznym prowadzimy we współpracy z biurem podróży Divetour oferującym wycieczki zorganizowane, organizację zakwaterowania, zakup biletów lotniczych oraz ubezpieczeń turystycznych za pośrednictwem towarzystwa ubezpieczeniowego Hestia.

Najbliższe wyjazdy

wyjazd Kea

Ateny / Wyspa Kea - Grecja

Zapraszamy na wyjazd nurkowy do Aten na nurkowania wokół wyspy Kea. Planujemy zwiedzanie wraków m.in parowca Patris i transportowca Kyra Leni. Wymagana specjalizacja Nurkowanie Głębokie lub stopnie techniczne.

wyjazd Kulka

Jez. Łęsk - Kulka

Sezon kończymy nurkowaniami i pokazem filmów na Kulce. Jeśli chcielibyście do nas dołączyć i rekreacyjnie ponurkować w pięknych warunkach przyrody jeziora Łęsk - Serdecznie zapraszamy.

wyjazd Dahab

Sylwester w Dahabie - Egipt

Zapraszamy na wspólne świętowanie Nowego Roku w słonecznym Egipcie. Lecimy na tydzień do Dahabu a w planach mamy nurkowania w pięknych wodach zatoki Akaba.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Kontakt
Powered by BreezingForms

Centrum Nurkowe | Sklep

ul. Puławska 84

02-603 Warszawa

 

Kontakt

tel. (22) 844 91 04

tel. 601 144 440

e-mail: nurkowanie@nurkowanie.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 11:00-19:00

Sob: 11:00-13:00

16-17 sierpnia zamknięte