ubezpieczenie nurkowe DAN
facebook nurkowanie.pl

Magdalena Czechowska

PADI - 347864

Instruktor MSDT

Instruktor EFR

O sobie

O nurkowaniu marzyłam od bardzo dawna. Pierwsza poważna okazja pojawiła się podczas mojego pierwszego wyjazdu do Egiptu, wiele lat temu. Intro! To miało być to, w końcu miałam zobaczyć, jak to jest dokonać niemożliwego i oddychać pod wodą. Niestety, nie udało się. Nie wiedziałam jak obslugiwać sprzęt, a nie byłam w stanie przemóc się i zaufać osobie, która intro przeprowadzała. Próbowałam kilka razy- z tym samym skutkiem. Postanowiłam wtedy: "będę nurkować, zrobię pełny kurs i będę nurkiem". Tak też się stało kilka lat później. "Święty Mikołaj" obdarował mnie kopertą z zaskakującą zawartością: "Kurs nurkowania" i zaczęło się. Wówczas jednak nie przyszło mi do głowy, że za kilka kolejnych lat zostanę instruktorem nurkowania. A jednak, teraz to ja wprowadzam innych w fantastyczny podwodny świat, i sprawia mi to niesamowitą przyjemność.

Uwielbiam patrzeć na ludzi, którzy biorą pierwszy wdech pod wodą. Kiedy stwierdzają, że ćwiczenia z maską wcale nie są takie straszne, bo podczas wygłupów (tzn. poważnych ćwiczeń oczywiście :D ) maska zaczyna się zalewać wodą i trzeba ją oczyścić (nie raz i nie dwa podczas jednych zajęć basenowych) i nawet nie zauważają, kiedy staja się w tym mistrzami. Wspaniale jest widzieć, jak "łapią" o co chodzi z tą całą pływalnością, trymem i przestają czołgać się i trzymać dna basenu. A zajęcia basenowe to przecież dopiero początek, prawdziwa zabawa zaczyna się na wodach otwartych. To tam okazuje się, że to co ćwiczymy na basenie naprawdę się przydaje :)

Emocje, które towarzyszą nam podczas nurkowań na wodach otwartych, czy to na kursie podstawowym, zaawansowanym, czy różnych specjalizacji, nie dadzą się porównać z niczym innym, w końcu odkrywamy świat niedostępny dla większości ludzi. Dla mnie możliwość pokazania nurkom nowych możliwości, umiejętności to cudowne przeżycie, sprawia mi to olbrzymia satysfakcję a zadowolenie kursantów to najlepsza nagroda.

Jak nie prowadzę kursów - nagrywam, to co pod i nad wodą, następnie wycinam, sklejam, dodaję muzykę i powstaje krótki amatorski film z Waszych i naszych wyczynów. Całkiem fajna pamiątka podobno :)

Kontakt

Formularz kontaktowy

Kontakt
Powered by BreezingForms

Centrum Nurkowe | Sklep

ul. Puławska 84

02-603 Warszawa

 

Kontakt - Sklep | Serwis

tel. 22 844 91 04

tel. 601 336 507

e-mail: sklep@nurkowanie.pl

 

Kontakt - Szkolenia | Wyjazdy

tel. 793 981 983

e-mail: nurkowanie@nurkowanie.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00-18:00

Sob: nieczynne