ubezpieczenie nurkowe DAN
facebook nurkowanie.pl

Jakub Załuska

PADI - 328699

Instruktor MSDT

Instruktor EFR

O sobie

Od kiedy zrobiłem swój pierwszy oddech pod wodą wiedziałem, że to jest coś dla mnie. Odkryłem, że teraz patrząc z brzegu czy łodzi na jezioro już nie muszę się zastanawiać i zgadywać co jest tam, głęboko pod wodą - mogę to po prostu sam zobaczyć! Po ukończeniu pierwszego kursu już wiedziałem, że chcę iść na kolejny, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej. A potem na kolejny, i kolejny… Aż wreszcie sam mogłem zacząć pomagać innym odkrywać fascynujący podwodny świat i obserwować jak wchodząc pierwszy raz pod wodę zanurzają się skupieni i czasem pełni obaw, ale wychodzą już uśmiechnięci i zafascynowani.

Nie potrafię powiedzieć jakie nurkowania lubię najbardziej, bo uważam, że pod wodą - nawet jeśli jest zimna i mało przejrzysta - zawsze znajdzie się coś ciekawego. Pod wodą nawet czas płynie inaczej.

Kiedy byłem dzieckiem mój ojciec nauczył mnie żeglować i pokazał mi piękny świat Mazur. Cieszy mnie bardzo, że teraz mogę mu się trochę zrewanżować i wspólnie z nim odkrywać "drugą stronę" tych samych jezior. A jeszcze bardziej cieszy mnie, że do tej pasji dołączył teraz także i mój syn.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Kontakt
Powered by BreezingForms

Centrum Nurkowe | Sklep

ul. Puławska 84

02-603 Warszawa

 

Kontakt - Sklep | Serwis

tel. 22 844 91 04

tel. 601 336 507

e-mail: sklep@nurkowanie.pl

 

Kontakt - Szkolenia | Wyjazdy

tel. 793 981 983

e-mail: nurkowanie@nurkowanie.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00-18:00

Sob: nieczynne